Podziękowania za pomoc w organizacji Balu Osób Niepełnosprawnych

Caritas Diecezji Legnickiej wyraża serdeczne podziękowanie za pomoc w organizacji Integracyjnego Balu Osób Niepełnosprawnych, który odbył się 29 grudnia 2022 roku.

Nieocenioną pomocą w organizacji i przebiegu wydarzenia okazali się wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas działających przy Zespole Szkół Muzycznych w Legnicy i przy Zespole Szkół Ekonomicznych. Wolontariusze byli pod opieką Pani Ewy Wójcik i Pani Agaty Cwynar.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom WTZ we Lwówku Śląskim za przygotowanie Jasełek.
Wielką wdzięczność kierujemy w stronę Księży proboszczów Proboszczów legnickich parafii, którzy dzięki swoim parafianom przygotowali i przekazali uczestnikom balu słodki poczęstunek.

Podziękowanie kierujemy także w stronę pana Stanisława Czajkowskiego, który wraz z Przyjaciółmi zapewnił oprawę muzyczną naszego wydarzenia

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że bal mógł się odbyć z serca DZIĘKUJEMY.

Integracyjny Bal Osób Niepełnosprawnych 2022