Podziękowania – Bal Osób Niepełnosprawnych

Podziękowania – Bal Osób Niepełnosprawnych

Caritas Diecezji Legnickiej wyraża serdeczne podziękowanie za pomoc w organizacji Integracyjnego Balu Osób Niepełnosprawnych, który odbył się 28 grudnia 2023 roku.

Dziękujemy Wydziałowi Zdrowia i Spraw Społecznych przy Urzędzie Miasta Legnicy za wsparcie w organizacji tegorocznego Integracyjnego Balu Osób Niepełnosprawnych.

Nieocenioną pomocą w organizacji i przebiegu wydarzenia okazali się wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas działającego przy Zespole Szkół Ekonomicznych, którzy byli pod opieką pani Agaty Cwynar.

Serdecznie dziękujemy Zespołowi Tanecznemu QUEST z Legnicy za występ taneczny oraz uczestnikom WTZ we Lwówku Śląskim za przygotowanie świątecznego przedstawienia.

Wielką wdzięczność kierujemy w stronę Księży proboszczów Proboszczów legnickich parafii, którzy dzięki swoim parafianom przygotowali i przekazali uczestnikom balu upieczone ciasta. Dziękujemy:

  • parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego,
  • parafii pw. Św. Wojciecha,
  • parafii pw. Świętej Trójcy,
  • parafii pw. NSPJ,
  • parafii pw. Matki Bożej KP


Podziękowanie kierujemy także w stronę pana Stanisława Czajkowskiego, który wraz z Przyjaciółmi zapewnił oprawę muzyczną naszego wydarzenia.

Z serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji balu.