XXIV Pielgrzymka osób niepełnosprawnych

24. Pielgrzymka osób niepełnosprawnych i przyjaciół w Krzeszowie zaczynamy za:

zaproszenie

Caritas Diecezji Legnickiej
i Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych 

pragną zaprosić na 

XXIV PIELGRZYMKĘ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I PRZYJACIÓŁ, 

która odbędzie się 02 września 2023 r. w Krzeszowie.

Tegoroczna pielgrzymka odbywać się będzie pod hasłem „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie (J 2, 5)”. Słowa Maryi wypowiedziane podczas wesela w Kanie Galilejskiej, wyrażają Jej troskę o to, abyśmy byli prawdziwymi uczniami Chrystusa, abyśmy coraz bardziej upodabniali się do Niego. Maryja doskonale wie, czego nam potrzeba. Dlatego za przykładem wielu pielgrzymów, a przede wszystkim z własnej potrzeby tworzenia wspólnoty, przybywamy do naszego Diecezjalnego Sanktuarium, aby nasze codzienne zmagania zawierzyć opiece Matki Bożej Łaskawej.

Pielgrzymka jest okazją do przeżywania radości wynikającej ze wspólnego spotkania Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół – będzie to również okazja do zauważenia osób wspierających niepełnosprawnych i szczególnego podziękowania im poprzez przyznanie tytułu Przyjaciel Osób Niepełnosprawnych.

W związku z organizacją pielgrzymki, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa tylko przez wypełnienie formularza elektronicznego znajdującego poniżej.

Pragniemy także zachęcić do prezentacji własnych możliwości i osiągnięć w ramach warsztatów terapii zajęciowej lub innych talentów. Zachęcamy do skorzystania z możliwości zaprezentowania własnego repertuaru artystycznego (ok. 10 min.), która jest uzależniona od kolejności zgłoszeń w związku z ograniczonym czasem.

UWAGA!

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY do 25.08.2023 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA