XXIII Pielgrzymka osób niepełnosprawnych

23. Pielgrzymka osób niepełnosprawnych i przyjaciół w Krzeszowie zaczynamy za:

zaproszenie

Pragniemy zaprosić na XXIII PIELGRZYMKĘ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I PRZYJACIÓŁ, która odbędzie się 03 września 2022 r. w Krzeszowie.

 

Tegoroczna pielgrzymka odbywać się będzie pod hasłem „Z Maryją umacniamy naszą wiarę”. Jest ono zachętą, abyśmy w świetle Jej osobistego doświadczenia relacji z Bogiem budowali i umacniali własną i innych wiarę. Dlatego za przykładem wielu pielgrzymów, a przede wszystkim z własnej potrzeby tworzenia wspólnoty, przybywamy do naszego Diecezjalnego Sanktuarium, aby nasze codzienne zmagania zawierzyć opiece Matki Bożej Łaskawej.

Pielgrzymka jest okazją do przeżywania radości wynikającej ze wspólnego spotkania Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół – będzie to również okazja do zauważenia osób wspierających niepełnosprawnych i szczególnego podziękowania im poprzez przyznanie tytułu Przyjaciel Osób Niepełnosprawnych.

 

Pragniemy także zachęcić do prezentacji własnych możliwości i osiągnięć w ramach warsztatów terapii zajęciowej lub innych talentów. Zachęcamy do skorzystania z możliwości zaprezentowania własnego repertuaru artystycznego (ok. 10 min.), która jest uzależniona od kolejności zgłoszeń w związku z ograniczonym czasem.

 

UWAGA!

Po przesłaniu zgłoszenia należy oczekiwać na kontakt od organizatora potwierdzający otrzymanie Państwa zgłoszenia. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY do 25.08.2022 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA