Przedświąteczne spotkanie

Przedświąteczne spotkanie

W piątek, 15 grudnia br., w Diecezjalnym Domu Caritas w Szklarskiej Porębie odbyło się coroczne spotkanie przedświąteczne pracowników i przyjaciół, prowadzonego przez naszą Caritas, Zakładu Aktywności Zawodowej “Rosa” z Jeleniej Góry.

Spotkanie rozpoczęła modlitwa pod przewodnictwem księdza dyrektora legnickiej Caritas, Roberta Serafina oraz odczytanie fragmentów Pisma Świętego. Choć do Wigilii Bożego Narodzenia jeszcze nieco ponad tydzień, nie zabrakło tradycyjnego opłatka, którym wszyscy uczestnicy dzielili się składając sobie życzenia.  Na stole, podczas posiłku, królowały tradycyjne potrawy od czerwonego barszczu z uszkami począwszy, po różne rodzaje ryb. Wspólnym rozmowom towarzyszyła przeważnie tematyka nadchodzących świąt, ale była to też świetna okazja, by lepiej się poznać i poruszyć wiele innych istotnych dla uczestników wspólnych spraw. Po posiłku i rozmowach przyszedł czas pożegnania i powrotu przez urokliwą, zasypaną śniegiem Szklarską Porębę. Do zobaczenia za rok!

Korzystając z okazji Dyrektor Zakładu Aktywności Zawodowej “Rosa” w Jeleniej Górze, Zbigniew Musiał, wraz z pracownikami Zakładu jak i zespołem Diecezjalnego Domu Caritas w Szklarskiej Porębie, składają Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.