Wczasy odwołane

Wczasy odwołane

Caritas Diecezji Legnickiej od kilkunastu lat organizuje wypoczynek letni dla dorosłych – w tym roku podjęliśmy się organizacji wczasów w Stegnie i Ustroniu Morskim. Jednak ogłoszony przez Ministerstwo Zdrowia stan epidemiczny postawił pod znakiem zapytania możliwość organizacji wypoczynku na dotychczasowych warunkach.

 

Panująca obecnie epidemia oraz wynikające z niej ograniczenia, nie dają pewności, co do rozwoju sytuacji na terenie naszego kraju i regulacji prawnych, jakie będą jej towarzyszyć. Zatem, aby uniknąć niebezpieczeństw związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, wynikających z przebywania w dużych skupiskach i korzystania ze środków transportu zbiorowego oraz biorąc pod uwagę wytyczne Ministerstwa Zdrowia, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu zapisów na zorganizowany zbiorowy wyjazd na wypoczynek letni.

 

Caritas Diecezji Legnickiej ze smutkiem informuje o podjęciu decyzji o odwołaniu w tym sezonie organizacji wczasów letnich dla dorosłych w Stegnie i Ustroniu Morskim.

 

Istnieje możliwość indywidualnego podejmowania decyzji o wyjazdach, w tym celu należy we własnym zakresie zorganizować przejazd i pobyt na wypoczynku.

Informujemy także, że osoby, które się zapisały i wpłaciły zaliczkę, otrzymają jej zwrot.

 

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną liczymy na zrozumienie.

 

Pobierz dokument