Członkowie Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych z wizytą w WTZ w Lwówku Śl.

Członkowie Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych z wizytą w WTZ w Lwówku Śl.

We wrześniu br. powołana została nowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Lwóweckim.  W skład Rady wchodzą: Pani Aleksandra Bilińska – zgłoszona przez Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski; Pani Monika Cybulska-Dolińska – zgłoszona przez Burmistrza Miasta i Gminy Mirsk; Pani Joanna Grochowska – zgłoszona przez Burmistrza Miasta i Gminy Wleń; Pani Monika Mierzejek – zgłoszona przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,Mocni” z siedzibą w Uboczu oraz Pan Bogdan Łużny – zgłoszony przez Burmistrza Gminy i Miasta Lubomierz.

Dziś mieliśmy zaszczyt gościć w Warsztacie Terapii Zajęciowej Caritas w Lwówku Śląskim członków Rady wraz z przedstawicielami lwóweckiego PCPR: Panią Kierownik Izabelą Romanek i Panią Inspektor ds. Osób Niepełnosprawnych – Wioletą Miczurską. Przybyłych powitał Dyrektor Caritas diecezjalnej – ks. Robert Serafin wraz ze swoim zastępcą ks. Marcinem Urygą. Następnie wszyscy zwiedzali kolejne pracownie i sale, by jak najlepiej zapoznać się z miejscem.

Była to świetna okazja do zaprezentowania Radzie celów i sposobów pracy Warsztatu oraz do porozmawiania o codziennych naszych wyzwaniach czy planach na przyszłość. Również do odpowiedzi na nurtujące członków Rady pytania. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym gościom za odwiedziny i zapraszamy w nasze skromne progi zawsze, gdy tylko jest do tego sposobność!